niedziela, 28 października 2012

Dogz & Homiez - Psy


Release Date: October 2012

"Dogz & Homiez to projekt, który powstał w roku 2010 przy współpracy dwóch zasłużonych dla łódzkiej sceny hiphopowej postaci. 
Pierwsza z nich to OneDee (MC) właściwie Bartłomiej Łańduch (urodzony 2 lutego 1985 roku w Łodzi). Znany również jako Król, Ciastek, Wpadne na chatę i zjem twoją matkę. Współzałożyciel nieistniejącego, legendarnego składu z Łodzi, Uśpione Miasto z którym nagrał 3 płyty i 1 mixtape. W 2009 roku wypuśćił pierwszą solową płytę pt. Król. Łańduch to patriotyczny reprezentant dzielnicy WidzeW,licznie udzielający się na projektach koleszków z TZZ, ZN, Anomalia. OneDee ma na koncie współpracę z takimi osobami jak Wuwunio, Pierwszy Milion, Derk, Atlon, Enter, Dwa Sławy, Walles, Duży Tata, Zorak3000 i wieloma innymi. 
Druga z nich, to Demon aka Demonroe aka Doe aka Demonar aka Dmn (beatmaker, graficiarz, beatboxer). Reprezentant łódzkich ChojeN, urodzony w Łodzi 5 lutego 1984 roku. Pierwsze jego prace graffiti jako Demon można było ujrzeć już w 2000 roku. Brzmienie bitów, które Demonroe preferuje, to generalnie rap klasyczny rodem z lat 90-tych oparty o krwiste sample, często nacechowane aranżami midi. Czas mija, a chłopaki nawet na chwilę nie myślą, żeby przestać nak...iać RAP! Na pewno jeszcze długo ani jeden ani drugi nie dadzą o sobie zapomnieć.
Jak mówią sami autorzy, pierwsza płyta w tej kooperacji, to stricte łódzki, ciężki, bezkompromisowy koncept album, oparty o motywy z filmu PSY. Brzmienia klasyczne, nielicznie przeplatane elektroniką. Zapraszamy do sprawdzenia. Pyk!"

Tracklist:

1. Do Nogi
2. Prażymy Przekaz
3. Wolność Słowa
4. Impertynent
5. 5 feat. Zorak3000
6. Urodzony w Łodzi feat. Joteste, Derk
7. Tym Żyję feat. Dyrektor Świetlicy
8. Dzielnica Zimnych Świateł
9. Kolory
10. Bez Zobowiązań feat. Duży Tata, Enter
11. Wieczory
12. Trucizna feat. Walles
13. Diabelskie Podszepty feat. Astek
14. Nas Tu Nie Ma
15. Łódka Płynie Dalej
16. Arkana
17. To Nie Umrze
18. Do Budy

Materiał zrealizowano w MarAtlon Studio - Mix/Master: Atlon
Patronaty: Eudezet.org, Radio Rewers, popkiller.pl, slizg.eu, hhzone.pl, doublefivetattoo.euBrak komentarzy:

Prześlij komentarz