niedziela, 3 lipca 2011

Pierwszy zakup na hhv

W zeszłym miesiącu po raz pierwszy robiłem zakupy w serwisie hhv.de. Wrażenia bardzo pozytywne. Paczka po 2 dniach do mnie dotarła, wiadomości na mejla z każdą zmianą stanu zamówienia + linki do śledzenia przesyłki to powinien być standard w każdym sklepie internetowym.

A tutaj zamówienie (bez Mroka i Nostalgii z hhv): 

Do zakupu przekonała mnie przede wszystkim płyta Atmosphere, którą ciężko znaleźć gdzieś u nas. The Family Sign z miejsca stał się jednym z moich ulubionych albumów wszech czasów. Przepiękne storytellingi i genialne, głównie gitarowe produkcje tworzą niesamowitą podróż. Od kilku tygodni słucham praktycznie codziennie i nie ma nawet nuty znudzenia przy kolejnych odsłuchach.
Wydanie jest mistrzowskie. Dwa przeźroczyste winyle muszą robić wrażenie. Trochę nietrafiony pomysł z opakowaniem jako "znakiem", bo wątpię, żeby ktoś go tak użył. Za to zdjęcia z cytatami i teksty utworów również na plus.

Kolejną płytą jest Long Arm - The Branches. Świetny instrumentalny album rosyjskiego producenta. Od dłuższego czasu słuchałem go w mp3 i nie mogłem oprzeć się pokusie zamówienia go na winylu. Wadami wydania są według mnie: materiał z jakiego jest wykonana okładka i brak instrumentalnej wersji tytułowego "The Branches", która wg mnie tylko traci na wartości przez wokal.

Jako fan Cunninlynguists, wstyd, że do tej pory nie miałem żadnej ich płyty w oryginale. Więc musiałem to nadrobić. Niestety winyle są praktycznie nie do zdobycia a najnowszy album średnio przypadł mi do gustu więc wybór padł na mój ulubiony album Southernunderground.

Dwa single Canibusa wziąłem sobie za darmowe żetony : )

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz